Najgorsze mecze dota, które chcielibyśmy zapomnieć


Dota to złożona i ekscytująca gra, która przyciąga miliony graczy z całego świata. Jednak nie każdy mecz jest niezapomniany, a czasami gracze grają w mecze, które najlepiej zostawić zapomniane. Oto niektóre z najgorszych meczów dota, które chcielibyśmy zapomnieć:

nieoczekiwanym zwrot zdarzeń, Virtus

Incydent 322

Incydent 322 jest prawdopodobnie najbardziej niesławnym meczem w historii Dota. Mecz miał miejsce w 2013 roku między drużynami Virtus.Pro i Rox.KIS na turnieju Starladder Starseries sezonu VI. Mecz był najlepszą z trzech serii, aw drugiej grze Virtus.Gracz Pro „Solo” podjął serię dziwnych decyzji, które doprowadziły do ​​porażki jego drużyny.

Później ujawniono, że Solo postawił 322 $ w swoim zespole, przegrywając grę, stąd nazwa „322 incydent”. Solo zostało później zakazane na całe życie w profesjonalnych turniejach DOTA, a incydent służył jako przestroga dla innych graczy.

było ostatecznie

Świetny wymywanie

W 2016 r. Mecz między drużynami reklamowymi i Na’vi został zniszczony przez poważne problemy sieciowe. Gra miała odbyć się na kliencie DOTA 2, ale z powodu problemów z serwerem mecz musiał być rozegrany w sieci lokalnej (LAN). Jednak nawet na LAN gracze doświadczyli częstego rozłączenia i opóźnienia, dzięki czemu mecz jest prawie nie do odtwarzania.

Mecz ostatecznie musiał zostać porzucony, a organizatorzy ogłosili to losowanie. Incydent doprowadził do powszechnej krytyki organizatorów turniejowych, którzy zostali oskarżeni o nie przygotowanie https://ggbet-sport.com/pl/ się do takich problemów.

Słynny hak Blitz

W 2013 roku, podczas meczu między drużynami i Na’vi, gracz „Blitz” Liquid „Blitz” zrobił pozornie niemożliwy hak, który złapał gracza Na’vi „Dendi”. Hak stał się zasłynął z dnia na dzień i był obchodzony przez fanów Dota na całym świecie.

Jednak mecz zakończył się stratą dla płynu, a hak Blitza stał się gorzkim przypomnieniem o tym, co mogło być. Incydent podkreślił również znaczenie egzekucji nad Flair, ponieważ zwycięstwo zespołu było ostatecznie ważniejsze niż krzykliwy ruch Blitza.

„Unosable” gra

W 2014 roku mecz między drużynami Virtus.Pro i Mouz zostali rozliczeni jako „nie do zniesienia” dopasowania do Virtus.Zawodowiec. Jednak w nieoczekiwanym zwrot zdarzeń, Virtus.Pro przegrał mecz, pomimo znacznej przewagi przez większość gry.

Strata była oszałamiającym zdenerwowaniem i była szeroko omawiana w społeczności Dota. Mecz służył jako przypomnienie znaczenia utrzymania się, nawet gdy zwycięstwo wydaje się prawie pewne.

Katastrofa TI4

Międzynarodowy turniej 2014 był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń DOTA w tym roku. Jednak wielkie finały między drużynami i gier Vici okazały się katastrofą. Mecze były niezwykle jednostronne, a Newbee wygrywa wszystkie cztery mecze w mniej niż 30 minut.

Szybki i rozczarowujący koniec turnieju spowodował, że wielu fanów było niezadowolonych, i było to powszechnie postrzegane jako stracona szansa dla konkurencyjnej sceny Dota, aby uchwycić nowych fanów i rozwinąć publiczność.

Ciężkie podnoszenie

W meczu między drużynami OG i Virtus.Pro na Manili Major 2016, gracz OG „S4” próbował wykorzystać umiejętności swojego bohatera do podnoszenia Virtusa.Bohater pro na wyższą platformę. Jednak ruch był zawieszony, powodując, że bohater jego własnej drużyny utknął w terenie i nie był w stanie się poruszyć.

Pomimo niepowodzenia, OG udało się wygrać mecz. Jednak incydent zasłynął z niezamierzonych konsekwencji ryzykownego manewru S4, przypominając graczom, że czasami najbezpieczniejsza jest najlepsza.

  • Incydent 322
  • Świetny wymywanie
  • Słynny hak Blitz
  • „Unosable” gra
  • Katastrofa TI4
  • Ciężkie podnoszenie

Wniosek

Dota to niesamowita gra, która przez lata stworzyła wiele pamiętnych chwil. Istnieją jednak mecze, o których wolelibyśmy zapomnieć. Niezależnie od tego, czy chodzi o słabe warunki sieciowe, nieoczekiwane zderzenia, czy niefortunne decyzje dotyczące rozgrywki, mecze te przypominają nam, że nawet najlepsi gracze mogą mieć złe gry. Niemniej jednak ważne jest, aby pamiętać, że te mecze są częścią podróży i że każda strata jest okazją do nauki i poprawy w następnej grze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *